Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
28 Weeks Later (2007) HD

28 Weeks Later (2007) HD

When days turn to weeks... the horror returns.Apr. 26, 2007 (USA)100 Min.R
Your rating: 0
7.5 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në këtë vazhdim të hidhur për 28 Ditë më vonë, banorët e Ishujve Britanikë duket se kanë humbur betejën e tyre kundër sulmeve të sëmundjes, pasi virusi i tërbuar vdekjeprurës ka vrarë çdo qytetar atje. Gjashtë muaj më vonë, një grup amerikanësh guxojnë të vendosin këmbët në ishujt, të bindur se rreziku ka ardhur dhe shkuar. Por shpejt bëhet shumë e qartë se kamxhiku vazhdon të jetojë, duke pritur që të hidhet mbi viktimat e ardhshme.

Titulli origjinal28 Weeks Later
Vleresimi IMDb7.0 227,644 votes
Vleresimi TMDb6.5 1298 votes
Loading...