Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Byzantium (2012) HD

Byzantium (2012) HD

Irresistible. Immoral. Immortal.Sep. 09, 2012 (UK, USA, Ireland)118 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Neil Jordan
Director

Aktoret

Pershkrimi

Kjo është historia e dy motrave të cilat për të mbijetuar duhet patjetër të ruajnë një sekret, madje edhe të vrasin nëse do ishte nevoja. Noel, një burrë i cili sapo ka humbur nënën e tij, i strehon ato në hotelin e nënës së tij të dhe fillojnë një biznes jo të zakontë.

Loading...
Titulli origjinalByzantium
Vleresimi IMDb6.5 33,724 votes
Vleresimi TMDb6.1 257 votes
Loading...