Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Flatliners (2017) HD

Flatliners (2017) HD

You haven't lived until you've diedSep. 28, 2017 110 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Pesë studentë mjekësorë, duke shpresuar që të fitojnë njohuri për misterin e asaj që qëndron përtej kufijve të jetës, do të fillojë një eksperiment të guximshëm dhe të rrezikshëm. Duke i ndalur zemrat e tyre për periudha të shkurtra kohore, secili prej tyre shkakton një përvojë afër vdekjes. Ndërsa hetimi bëhet gjithnjë e më i rrezikshëm, ata janë të detyruar të përballen me mëkatet e të kaluarës së tyre, si dhe të luftojnë me pasojat paranormale të kalimit në anën tjetër.

Titulli origjinalFlatliners
Vleresimi IMDb5.1 13,002 votes
Vleresimi TMDb5.6 280 votes
Loading...