Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Geostorm (2017) HD

Geostorm (2017) HD

Some things were never meant to be controlled.Oct. 13, 2017 (USA)109 Min.PG-13
Your rating: 10
9.2 26 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Dean Devlin
Director

Aktoret

Gerard Butler isJake Lawson
Jake Lawson
Jim Sturgess isMax Lawson
Max Lawson
Abbie Cornish isU.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
U.S. Secret Service Agent Sarah Wilson
Alexandra Maria Lara isUte Fassbinder
Ute Fassbinder
Richard Schiff isVirginia Senator Thomas Cross
Virginia Senator Thomas Cross
Robert Sheehan isDuncan Taylor
Duncan Taylor
Daniel Wu isCheng Long
Cheng Long
Eugenio Derbez isAl Hernandez
Al Hernandez
Ed Harris isU.S. Secretary of State Leonard Dekkom
U.S. Secretary of State Leonard Dekkom
Andy García isU.S. President Andrew Palma
U.S. President Andrew Palma

Pershkrimi

Pasi një seri e paparë fatkeqësish natyrore kërcënoi planetin, liderët e botës u bashkuan për të krijuar një rrjet të ndërlikuar satelitësh për të kontrolluar klimën globale dhe për t’i mbrojtur të gjithë. Por tani, diçka ka shkuar keq: sistemi i ndërtuar për të mbrojtur Tokën po e sulmon atë. Kështu fillon gara kundër kohës për të zbuluar kërcënimin e vërtetë para se një geostorm botëror zhduk gjithçka dhe të gjithë njerëzit së bashku me të.

Titulli origjinalGeostorm
Vleresimi IMDb5.6 17,200 votes
Vleresimi TMDb5.6 126 votes
Loading...