Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Inkheart (2008) HD

Inkheart (2008) HD

Every story ever written is just waiting to become real.Dec. 11, 2008 (Germany, UK, USA)106 Min.PG
Your rating: 0
6 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Iain Softley
Director

Aktoret

Andy Serkis isCapricorn
Capricorn
Eliza Bennett isMeggie Folchart
Meggie Folchart
Paul Bettany isDustfinger
Dustfinger
Helen Mirren isElinor Loredan
Elinor Loredan
Matt King isCockerell
Cockerell

Pershkrimi

Një vajzë e re zbulon se babai i saj ka një talent të mahnitshëm për të nxjerrë jashtë karakteret nga librat e tyre dhe duhet të përpiqet për të ndaluar një zuzar të liruar që do ti shkatërrojë të gjithë, me ndihmën e babait të saj, tezes se saj, dhe një heroi nga libëri me tregime.

Loading...
Titulli origjinalInkheart
Vleresimi IMDb6.1 62,814 votes
Vleresimi TMDb5.9 442 votes
Loading...