Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Pressed (2011) HD

Pressed (2011) HD

There Is No Such Thing As Easy MoneyFeb. 18, 2011 (Canada)105 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Dy miq Xhesi dhe Semi zbulojnë diçka të fshehur në sediljen e pasme të një makine, diçka që mund ti ndryshojë jetët e tyre përgjithmonë. Brajani, i panjohur me Xhesin dhe Semin, po kërkon në mënyrë të dëshpëruar një “rregullim të shpjetë” biznesi që do ta ngrejë financiarisht, pasi është pushuar nga roli i tij drejtues i një kompanie investimesh globale…

Loading...
Titulli origjinalPressed
Vleresimi IMDb4.7 1,213 votes
Vleresimi TMDb4.9 6 votes
Loading...