Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Tajomaru – Avenging Blade (2009) HD

Tajomaru – Avenging Blade (2009) HD

Sep. 12, 2009 (Japan)126 Min.
Your rating: 10
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

TAJOMARU është i famshëmi ‘bandit’ i pyllit nga RASHOMON. Kushdo që vret Tajomaru trashëgon emrin, statusin dhe shpatën. Një vëlla mbretëror lë mbretërinë e tij për të mbrojtur princeshë që ai e do, vetëm për të gjetur një sërë aventurash të trullosura përgjatë rrugës që e çojnë atë në vendin ku ka ardhur dhe pastaj duke e shkëputur të kaluarën e tij për t’u bërë bandit TAJOMARU.

Titulli origjinalTAJOMARU
Vleresimi IMDb5.4 votes
Vleresimi TMDb5 4 votes
Loading...