Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Last House on the Left (2009) HD

The Last House on the Left (2009) HD

If someone hurt someone you love, how far would you go to get revenge?Mar. 13, 2009 (USA)110 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej viktimave. Kur e ëma dhe i ati i viktimës mësojnë historinë tragjike, bëjnë që të huajit të mallkojnë ditën që hynë në shtëpinë e fundit në të majtë.

Titulli origjinalThe Last House on the Left
Vleresimi IMDb6.6 71,024 votes
Vleresimi TMDb6.1 337 votes
Loading...