Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Thelma (2017) HD

Thelma (2017) HD

Sometimes the most terrifying discovery is who you really are.Sep. 15, 2017 116 Min.
Your rating: 10
7 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një student kolegji fillon të përjetojë konfiskime ekstreme gjatë studimeve në një universitet në Oslo, Norvegji. Ajo së shpejti mëson se episodet e dhunshme janë një simptomë e aftësive të pashpjegueshme dhe shpesh të rrezikshme, mbinatyrore.

Loading...
Titulli origjinalThelma
Vleresimi IMDb7.3 votes
Vleresimi TMDb6.9 36 votes
Loading...