Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Thor: Ragnarok (2017) HD

Thor: Ragnarok (2017) HD

No Hammer. No Problem.Oct. 25, 2017 (USA)130 Min.PG-13
Your rating: 9
8.6 17 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Idris Elba isHeimdall
Heimdall
Tessa Thompson isBrunnhilde / Valkyrie
Brunnhilde / Valkyrie
Jeff Goldblum isGrandmaster
Grandmaster
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk

Pershkrimi

I burgosur, i fuqishmi Thor e gjen veten në një duel vdekjeprurës gladiatorial përballë Hulkut, ish-aleatit të tij. Thor duhet të luftojë për mbijetesë dhe të sfidojë kohën, për të parandaluar që e plotfuqishmja Hela të shkatërrojë shtëpinë e tij dhe qytetërimin Asgardian.

Titulli origjinalThor: Ragnarok
Vleresimi IMDb8.1 168,912 votes
Vleresimi TMDb7.5 2587 votes
Loading...